PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116330}

Ciało za milion

The Big White
6,3 4 814
ocen
6,3 10 1 4814
Ciało za milion
powrót do forum filmu Ciało za milion

Twórcy "Ciała" wyraźnie są fanami Braci Coen,a zwlaszcza ich "Fargo". Nie posiadają jednak ich twórczego talentu. "Ciało" momentami przypomina "kopiuj-wklej" z "Fargo",momentami wybija się na niepodległość. Niestety film jest przyciężkawy,mało zabawny i źle obsadzony. Zwłaszcza Robin Williams jest tu nie na miejscu.

ocenił(a) film na 5
kinoman77_filmweb

Niby wszystko trzyma się kupy,historia jest w miarę logiczna,ale ogląda się to niezwykle ciężko. Myślę,ze to przez antypatycznych bohaterów,których bardzo ciężko polubić.

kinoman77_filmweb

Nie widzę za mocno skojarzeń. Chyba jedynie to, że jest zima i śnieg i też należy do gatunku czarna komedia.

ocenił(a) film na 5
perun_6

No widzisz, a ja przez cały seans tego filmu, miałem przed oczami "Fargo". Nie tylko przez miejsce, czas akcji i ogólny klimat, ale też przez ogólny zarys fabuły i podobnego boahtera, który podobnie, jak w "Fargo" , ma kłopoty finansowe i wpada na równie "genialny" plan, jak zdobyć pieniądze, z czego wynikają również same nieszczęścia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones